xOS Launcher

Ücretsiz Kişiselleştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47 MB
  • Version 4.0
  • Dil TR / EN
  • Firma allsolechang
xOS Launcher uygulaması ile işletim sistemi Android olan bir cihazı iOS işletim sistemine kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.

Artık Android uygulamalı cihazlarınızın işletim sistemini bu uygulama ile saniyeler içinde Android iken anında iOS işletim sistemli bir cihaza dönüştürebilmeniz mümkün.  Bu uygulamanın yapılma sebebi iOS kullanmak isteyip Android cihazınız varsa ya da Android işletim sistemli cihazlarınızın uygulamalarından ya da efektlerinden sıkıldıysanız anında değiştirmeniz artık mümkün. Arayüzü oldukça kolay olan bu uygulamayı her kesimden ve isteyen insan kullanmaya başlayabilir.

En önemli özelliklerinden bir tanesi de arayüzü kendinize özel olarak tasarlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.  Uygulama tamamen ücretsiz olup sadece oluşturmak istediğiniz arayüzlerin içinde bulunan arayüzlerden bazıları ücretli olarak satış platformunda yerini alıyor fakat geneli ücretsiz olan bu uygulama Android işletim sistemli cihazların uygulamalarından sıkıldıysanız anında değiştirmenizi mümkün kılabiliyor. Dünyaca ünlü olan bu uygulama sayesinde artık telefonunuzdan sıkıldığınız an onu satıp yenisini almak zorunda değilsiniz tamamen ücretsiz ya da çok az miktarda bir ücret ödeyerek telefonunuzun işletim sitemini değiştirebiliyor olacaksınız.

Yapmanız gereken tek şey Android  uygulamalı cihazınıza anında ücretsiz olarak bu uygulamayı indirerek kullanmaya başlamak olacaktır.

xOS Launcher indir